Skip to content
kirju laud

Magusad ja hõrgud trühvlid on alati ergutanud gurmaanide maitsemeeli.

Kui planeerimisel on sünnipäevad, firmaüritused, naistepeod, kokkutulekud või muu, korraldame selle palju sisukamaks magusa vahepalaga. Sest kes ei teaks, kui maitsvad ja suus sulavad on isevalmisatud śokolaaditrühvlid. Kutsu Signelly Trühvlite õpituba ja teeme koos neid suurepäraseid ja mitmekülgseid komme. Meie õpituba on on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise valmisada. Koolituse lõpus viid kaasa oma esimese karbitäie trühvleid.

Signelly Õpitoad - lõbusad, magusad ja tegevust täis õpitoad pakuvad suurepärast tegevust olenemata vanusest. Oled sa kultuurimaja juhataja, ettevõtte juht või ürituste korraldaja ning mõtled, millist tegevust pakkuda oma rahvale. Oled sa lapsevanem ja otsid head ideed lapse sünnipäeva läbiviimiseks, oled sa noortekeskuse juhataja või soovid läbi viia muud üritust - see info on mõeldud sulle:

Tuleme kohale sinna, kus soovid õpituba läbi viia, meil on kaasas kõik vajalikud materjalid, õpitubade kestus ca 1,5 kun 3 tundi vastavalt ürituse ajagraafikule ja valitud õpitoale. Iga osaleja teeb ise maitsaid komme, sööb kohapeal ja viib neid ka kauni karbiga koju.  Võta ühendust aja broneerimiseks signelly@õpitoad.ee või telefonil 5143385.

Isetehtud asjad on armsad ja pakuvad palju rõõmu!